flag sk Slovak

Realizujte s Roto svoje dobré nápady

Vytvorte si ideálne pracovné podmienky.

Rozhodli ste sa pracovať z domu? Vytvorte si správne pracovné podmienky. Veľa svetla a v prípade potreby ochrana pred veľmi intenzívnym slnkom: strešné okná Roto a ich doplnky spĺňajú všetky požiadavky, ktoré vyžadujete pre dobré pracovné výsledky.

Nároky na pracovňu pod strechou sa líšia. Pre niekoho je prioritou mať veľa svetla, pre iného to zase môže byť viac priestoru. V Roto vieme prepojiť všetky tieto požiadavky. Výklopné/kyvné strešné okná Roto Designo R8 sú tak dokonalé, že pri otvorenom okne nezaberajú žiadny priestor v miestnosti. Alternatívou môže byť zostava dvoch alebo troch okien bez stredovej krokvy, vďaka ktorej sa na pracovný stôl dostane čo najviac svetla.

Ukážky bývania pre inšpiráciu

Aby sa vám nezavarila hlava

Na pracovisku je tiež dôležitá optimálna ventilácia, pretože čerstvý vzduch je zdravý a prispieva k tomu, aby mal človek pri práci čistú hlavu. Obľubené Designo R7 spĺňa tak podmienky pre vetranie, tiež na pohodlné otváranie, keďže pánt je umiestnený v hornej štvrtine rámu. Pri výbere okna dbajte tiež na dobré zasklenie, ktoré zaistí ochranu proti hluku a tiež dostatočnú bezpečnosť.

Ochrana monitoru pri práci na počítači

Každý, kto často pracuje na počítači si zaťažuje oči. O to viac, keď na monitor svieti slnko a obmedzuje tak výhľad na obrazovku. V takomto prípade ochráni príslušenstvo Roto aj monitor a aj užívateľa pred nežiadúcim svetlom a lesknúcim sa monitorom. Môžete si vybrať napr. roletu Exclusive, vďaka ktorej zatienite svetlom ktoré vám pri pohľade na monitor vadilo a nemusíte pritom zatemniť celú miestnosť.

autorenew