flag sk Slovak
Un uomo punta con il dito il centro di una serie di pittogrammi a tema smartphone

Inteligentný domov "Smart Home"

Pohodlie vďaka automatizovanej domácnosti.

Lepšie Roto, pretože jednoduché použitie a prvotriedna kvalita idú ruka v ruke.

Chcete aby sa vaše nové strešné okná otvárali pomocou smartphonu a rolety sa zaťahovali v presne stanovený čas? S elektrickým riešením Roto si splníte túžbu po chytrom bývaní - pretože Roto je pripravené na "Smart Home"!

Máte inteligentnú domácnosť a chcete na ňu pripojiť aj strešné okná Roto? Žiadny problém... Naše strešné okná majú riadiace jednotky už integrované a káblové napojenie na akýkoľvek riadiaci systém vašej inteligentnej domácnosti tak nie je problém. Vnútorné a vonkajšie doplnky môžete napojiť cez svoje elektrické okno alebo samostatne pripojiť k riadiacemu systému inteligentnej domácnosti pomocou kábla. V prípade rádiového napojenia je potrebné, aby váš riadiaci systém inteligentnej domácnosti bol kompatibilný s našimi produktami.

Potom už záleží len na vás, akým spôsobom budete ovládať svoje strešné okná Roto - smartphonom, tabletom alebo chytrými hodinkami... V prípade daždivého počasia nie je potrebné nič, keďže všetky elektrické okná Roto sú vybavené dažďovým senzorom, ktorý zaistí ich včasné zatvorenie.

 

smart-home-bedienung

Výhody produktov Roto

  • každé elektrické strešné okno Roto má osadenú riadiacu jednotku - nie sú potrebné ďalšie komponenty pre napojenie na chytrú domácnosť,
  • napojenie na ľubovoľný riadiaci systém inteligentnej domácnosti pomocou káblov,
  • možnosť ovládať viac okien súčasne vďaka vlastnej riadiacej jednotke každého okna,
  • rádiové napojenie na systém inteligentnej domácnosti, Becker a ďalší

Produkty Roto na principu „Smart Home“

Immagine che spiega le possibilità delle soluzioni Smart Home
Immagine che spiega le possibilità delle soluzioni Smart Home
autorenew