flag sk Slovak
lieferservice

Objednávka a dodanie

Spoľahlivo a rýchlo.

Dodací služby Roto jsou spolehlivé. Jen nám řekněte, co potřebujete a vaši objednávku neprodleně zpracujeme tak, aby u vás byla co nejdříve. Skladové zboží doručujeme do 24, resp. 48 hod v rámci celé Slovenské republiky.


Objednávka Roto

V našom cenníku nájdete všetky potrebné informácie o produktoch Roto, vrátane označenia, ktoré je potrebné  k tomu, aby ste si mohli vytvoriť objednávku požadovaného strešného okna, lemovania, doplnkov alebo príslušenstva. Aby ste si objednávku vytvorili jednoducho, stačí sa orientovať podľa systému objednávok, ktorý nájdete na predných stranách cenníka. Od februára platia nové kódy objednávok.
Pokiaľ potrebujete nahrať naše cenníkové dáta, elektronická podoba (.xmls) je dostupná na vyžiadanie.

Pokiaľ vyhľadávanú položku v cenníku nenájdete alebo potrebujete individuálne riešenie, obráťte sa na svojho obchodného manažéra Roto alebo zavolejte do RotoKampus, kde sme vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 hodín a radi vám so všetkým poradíme. 

Objednávku môžete zaslať kedykoľvek e-mailom na roto.cz@rotofrank.com a naši kolegovia sa o ňu postarajú.

Objednávať môže iba zazmluvnený obchodný partner. Pokiaľ ním nie ste, kontaktujte prosím nášho obchodného manažéra vo vašom okolí.

Po vytvorení objednávky vždy obdržíte jej potvrdenie, kde si môžete skontrolovať cenu a termín dodania.

 

autorenew