flag sk Slovak

Päť dôvodov pre Roto

Špičková kvalita, ktorá sa vyplatí!

Roto zamestnáva okolo 1400 ľudí, ktorí s vášňou promýšlejí múdra riešenie pre moderné bývanie pod strechou. Vynikajúca energetická účinnosť, príkladný komfort pri obsluhe a vyslovene jednoduchá montáž. Práve tým sa naše produkty vyznačujú. Nezáleží na tom, či sa jedná o strešné okno, príslušenstvo alebo pôdne schody. Prémiová kvalita od Roto - pre vás a vašich zákazníkov.

Päť dôvodov pre Roto

Špičková kvalita, ktorá sa vyplatí!

Nie ste si istí, ktoré strešné okná vybrať pre svoju novostavbu alebo rekonštrukciu? Pozrite sa na našich 5 dôvodov, prečo si vybrať Roto strešné okná.

Rýchle, bezpečné a spoľahlivé

Jednoduchá montáž

Vďaka tomu, že mnohé komponenty sú vopred zmontované z výroby, strešné okná Roto sa veľmi rýchlo a jednoducho montujú. Izolačný blok, parotesná fólia a montážne uhly? Už je namontované! Z krabice a rovno na strechu.

Izolované strešné okná

Energetická účinnosť

Máme pre vás tie správne energeticky úsporné okná - či už na účely energetickej modernizácie, alebo s ohľadom na komfortné bývanie v moderných novostavbách. Výrobky Roto presvedčia svojou vysokou energetickou účinnosťou a sú vhodné aj pre pasívne domy.

Náš prísľub

Trvanlivosť

Na okná s vonkajším sklom ESG poskytujeme 15-ročnú záruku na rozbitie okenných tabúľ spôsobené krupobitím, na prasknutie alebo rozbitie ktorejkoľvek časti kovania alebo na prasknutie rámu či profilu krídla.

Prémiová kvalita v pomere cena/výkon

Kvalita výrobku

V porovnávacom teste TÜV Rheinland porovnal okná RotoQ aj Designo R8 v plastovom vyhotovení vždy s dvoma konkurenčnými výrobkami: oba typy okien Roto získali najvyššie hodnotenie ako vysoko kvalitné, ľahko montovateľné a užívateľsky prívetivé výrobky.

Sme tu pre vás!

Služby zákazníkom

Váš osobný partner vo vašej oblasti je vždy k dispozícii pre radu a pomoc. Kdekoľvek a kedykoľvek sa na nás obrátite, vyriešime vaše problémy rýchlo a spoľahlivo - okamžite telefonicky alebo prostredníctvom našich servisných technikov. Tomu hovoríme služba.

Inovatívne, vysoko kvalitné a ocenené najlepšou známkou

Kvalita výrobku

Strešné okná Roto sú ,,v Nemecku ako doma". To znamená, že pri našich produktoch môžete počítať s nemeckými inžinierskými vedomosťami: chytrá inovácia a vysokokvalitné materiály. Naša prvotriedna kvalita je potvrdená aj spoločnosťou TUV Rheinland: Kyvné okno RotoQ a výklopné/kývne okno Designo R8, obidve v plastovom prevedení, dokázali zvíťaziť nad dvomi ďalšími dodávateľmi so špičkovými známkami za vysokú kvalitu produktu. 

Zateplené okná

Energetická účinnosť

V dobe rastúcich cien energie a rastúcich diskusií o klíme môžete ísť príkladom s produktami od spoločnosti Roto. Predmontovaný izolačný blok zaisťuje zvýšenú energetickú účinnosť, rovnako ako naše tepelno-izolačné zasklenie. Ušetríte náklady za energiu a ochránite životné prostredie. S Roto môžete dokonca postaviť pasívny dom!

Náš sľub

Záručné podmienky

Naše strešné okná sa vyznačujú dlhou životnosťou. Pokiaľ však k nejakému poškodeniu dôjde, Roto vám poskytuje záruku 15 rokov na materiál, 5 rokov na chyby materiálu, konštrukcie a výroby. Môžete byť teda bez obáv!

Vhodné v každej situácii

Pohodlie

Roto ponúka na výber rôzne typy okien tak, aby presne odpovedali vaším požiadavkám. Ak už sa jedná o malú kupeľňu, nízku strechu v kuchyni, galériu s vysokými stropmi alebo vysnívaný výhľad do krajiny: od výsuvno kývneho okna, cez výklopno/kývne okno až po elektricky ovládané strešné okná: každá vaša individuálna potreba je splniteľná. Vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii môžete v kľude relaxovať, aj keď sa za oknami nachádza rušné mesto.

S našimi oknami nemusíte mať strach

Bezpečnosť

S Roto sa môžete cítiť bezpečne, pretože naše okná majú rôzne funkcie pre väčšiu bezpečnosť. Či už sa jedná o zasklenie trojsklom, vonkajšou roletou, ktorá chráni ako pancier pred vykradnutím a vonkajšími vplyvmi, až po detskú poistku na okne Roto Designo R6/R8.  S Roto ste určite v bezpečí!

Nové plastové kývne okno RotoQ spĺňa nielen vysoké nároky našich zákazníkov, ale aj požiadavky TUV Rheinland. Potvrdzuje to skúšobná správa zadaná spoločnosťou TUV Rheinland. Výklopné/kyvné okno Roto Designo R8 bolo tiež ocenené najlepšími známkami TUV. Vďaka...

Roto sa nebálo porovnania s konkurenčnými produktmi

Víťaz testu TÜV

Nové plastové kývne okno RotoQ spĺňa nielen vysoké nároky našich zákazníkov, ale aj požiadavky TUV Rheinland. Potvrdzuje to skúšobná správa zadaná spoločnosťou TUV Rheinland. Výklopné/kyvné okno Roto Designo R8 bolo tiež ocenené najlepšími známkami TUV. Vďaka tomu je Roto víťazom vo všetkých cenových kategóriách.

Dozvedieť sa viac keyboard_arrow_right
autorenew