flag sk Slovak

V kľude si s Roto oddýchnite

Bezpečný úkryt pod strechou.

Len tak zavrieť oči a spať, aby vás nerušilo ostré svetlo, zvuky alebo nechcené pohľady zvonku? S Roto sa vaša spálňa môže stať bezpečným úkrytom pod strechou.

Správna vnútorná klíma významne prispieva k dobrému spánku. Preto by ste mali venovať veľkú pozornosť správnemu výberu strešného okna, vrátane vhodného zasklenia. Designo R7 predstavuje kvalitu za rozumnú cenu, RotoQ na elektrické ovládanie zase úplné pohodlie s možnosťou ovládať okno priamo z postele. Elektrické okná sú automaticky vybavené dažďovým senzorom, ktorý sa za vás postará o zatvorenie okna v prípade dažďa alebo ich viete doplniť o časový spínač.

Príklady bývania pre inšpiráciu

Pre dobrý spánok počas dňa aj noci

Ticho a tma behom spánku sú pre vašu regeneráciu dôležité. Príslušenstvo Roto predstavuje adekvátny výber doplnkov k efektívnemu zamedzeniu vzniku nežiadúceho svetla a hluku behom dňa aj v noci. Z vnútorných doplnkov je to napr.: zatemňujúca roleta Roto v mnohých farebných prevedeniach, ktoré efektívne podporí kľudný spánok.

Vonkajšie rolety pre vaše bezpečie

Vybavte svoju spálňu tiež vonkajšou roletou Roto a vaša spálňa môže byť vďaka nej lepšie zatemnená a zároveň chránená pred teplom aj chladom. Predstavuje naviac ďalší apekt: bezpečnosť. Nežiadúci vnik zvonku je cez zatvorenú roletu omnoho obtiažnejšie. Pokiaľ ale chcete, so správnymi elektrickými doplnkami sa môžete každé ráno nechať prebudiť slnkom, pretože sa rozhodnete samy, kedy sa roleta automaticky znovu otvorí.

Roto praje sladký a kľudný spánok!

autorenew