flag sk Slovak
Blitz über einem Wohnhaus

Pravý pocit bezpečia

Strešné okná Roto chránia váš domov.

Aj v podkroví je potrebné dbať o vašu bezpečnosť. Silný vietor, dážď, búrky: obytné priestory v podkroví sú k všetkým týmto vplyvom počasia najbližšie. Preto je potrebné na to myslieť nielen pri výbere strešného okna a zasklenia, ale tiež pri výbere vonkajších doplnkov, ktoré vaše okno pri zlom počasí ochránia.


Správny výber vás ochráni

Voľba správneho zasklenia je dôležitá nielen z pohľadu tepelno-izolačných vlastností, ale aj z pohľadu bezpečnosti. Naše bezpečnostné a tepelno-izolačné zasklenie je vždy tvorené vonkajším bezpečnostným tvrdeným sklom, ktoré vás ochráni pred rozbitím okna zvonku. Pri typoch zasklenia Comfort, Premium a Acoustic ste chránení aj pred rozbitím zvnútra, keďže je vnútorné sklo tvorené bezpečnostným lepeným sklom, ktoré sa v prípade rozbitia nerozsype. V závislosti od voľby dvojskla/trojskla a typu zasklenia si tak môžete naviac vyberať zo špeciálneho skla:

  • proti prehrievaniu,
  • proti hluku,
  • proti roseniu.

Keďže majú strešné okná Roto odolný tesniaci systém, dážď, rosa a ani sneh nemôžu váš domov nijako poškodiť.


Záruka 15 rokov

Roto vám poskytuje záruku 15 rokov na rozbitie skla krúpami, na prasknutý či zlomený diel kovania a na prasknutie profilu rámu alebo krídla.

 

Vonkajšie doplnky pre vašu ochranu

Vďaka vonkajšiemu príslušenstvu zvýšite nielen svoju ochranu, ale tiež aj ochranu strešného okna. Lamelová roleta má vysokokvalitné lamely, ktoré sú odolné proti nepriaznivým vplyvom počasia. Dá sa ovládať manuálne, elektricky alebo na solárny pohon pomocou diaľkového ovládača. Okrem bezpečnostných požiadaviek má roleta tiež zatemňujúcu funkciu a chráni váš interiér pred prehrievaním, únikom tepla a svetlom.

Prejsť na vonkajšie doplnky keyboard_arrow_right
autorenew