flag sk Slovak

Obývačka ako miesto pohody

Svetlo a vzduch pre zdravé bývanie.

Obývacia izba by mala byť pre vás miestom, kde sa budete cítiť pohodlne, kde budete tráviť svoj čas a mať možnosť relaxovať.

Nielen majitelia domov a nájomníci, ale dokonca aj vedci sa zhodujú v tom, že svetlo a vzduch prispievajú k zdravému a pohodlnému bývaniu. Pod strechou tieto podmienky zaistíte vďaka strešným oknám, ktoré môžete tiež kombinovať do zostáv a vytvoriť si tak väčšiu presklennú plochu. V závislosti na priestore si tak môžete voliť elektrické/manuálne ovládanie, okná na mieru alebo kombináciou viacerých typov okien.

Ukážky bývania pre inšpiráciu

Objevte možnosti kombinací s okny Roto

Najobľúbenejšie okno Designo R7, ktoré je výsuvno-kyvné a poskytuje tak omnoho viac priestoru pri otváraní, bude skvelou voľbou pre vašu obývaciu izbu. V prípade zasklenia okna trojsklom sa naviac dostanete na výborné tepelno-izolačné hodnoty. Pokiaľ by ste do vášho podkrovia chceli pustiť viac svetla, pozrite sa na možnosti zostáv našich strešných okien, vďaka ktorým si môžete obývačku navrhnúť tak, ako ste si vždy priali.

Každý detail sa počíta

Svetlé priestory sú snom každého z nás, ale keď slnko neprimerane svieti na televízor, ktorý práve pozeráte, ako pri jedle do očí, oceníte možnosť zatemnenia vhodným príslušenstvom. Medzi vhodných kandidátov do obývacej izby sa určite radia zatemňujúce rolety dostupné v rôznych farbách. Zatemnia vašu izbu tak, ako si budete priať, a to dokonca aj jednoduchým stlačením tlačidla. Alternatívou môže byť svetlopriepustná alebo plisovaná roleta vo vašom vysnenom dizajne. Vďaka vonkajšej rolete Screen si zaistíte ochranu pred tepelným žiarením, ale stále budete mať v izbe dostatok svetla.

autorenew