flag sk Slovak

Roto Frank - technológia strešných systémov

Strešné okná, príslušenstvo a doplnky.

Roto Frank DST GmbH je samostaný obchodný subjekt zastrešený akciovou spoločnosťou Roto Frank AG. Sídlo má v meste Bad Mergentheim, kde zamestnáva viac ako 700 pracovníkov. V celej Európe pre nás pracuje 1400 ľudí. Svoje produkty distribuujeme výlučne prostredníctvom špecializovaného obchodu a profesionálnych montážnikov.

Čo by ste mali vedieť o Roto

Vynaliezavosť a sila inovácie

História

Technológia strešných systémov Roto Frank je na trhu viac ako 75 rokov a dnes je jedným z popredných výrobcov strešných okien, výlezov a podkrovných schodov.

Dozvedieť sa viac keyboard_arrow_right
Kvalita nepozná hranice

Výrobné centrá

V troch moderných výrobných závodoch v Európe prebieha vývoj, konštrukcia a výroba inovatívnych produktov Roto. Všetky majú niečo spoločné s témami úspora, získavanie energie a komfort na šikmej streche.

Dozvedieť sa viac keyboard_arrow_right
Riešenia, ktoré ukazujú Európe smer.

Roto vo svete

Roto má cez 20 obchodných zastúpení v Európe. Tak ako v Nemecku, Rakúsku alebo vo Švajčiarsku, Francúzsku alebo v Poľsku: Energeticky efektívne strešné okná zachytávajú ducha doby.

Dozvedieť sa viac keyboard_arrow_right
Náskok vďaka výkonu.

Päť dôvodov pre Roto

Vynikajúca energetická účinnosť, ľahká obsluha a vyslovene jednoduchá montáž. Práve tým sa naše produkty vyznačujú. Je jedno, či sa jedná o strešné okno, príslušenstvo alebo schody. Prémiová kvalita Roto.

Dozvedieť sa viac keyboard_arrow_right
autorenew