flag sk Slovak

Ovládacie prvky, kľučky, teleskopické tyče.

Ostatné príslušenstvo

Aby bolo jednoduché ovládať okná Roto, vyvinuli sme pre vás ergonomicky tvarované kľučky a madlá. V prípade automatizovaných okien môžete okno ovládať diaľkovým ovládaním alebo si rovno zaobstarať časový spínač, vďaka ktorému sa o ovládanie okna vôbec nemusíte starať.

Ostatné príslušenstvo

Elektrické ovládanie produktov Roto

Ovládacie prvky

Elektrické produkty Roto môžete ovládať pomocou stenového prepínača, ručného diaľkového ovládača alebo na solárny pohon pomocou diaľkového ovládača. Všetky elektrické okná Roto sú automaticky vybavené dažďovým senzorom.

Dozvedieť sa viac keyboard_arrow_right
Dotknite sa dokonalosti

Kľučky Roto

Pri manuálnych oknách ponúka Roto kľučky pre strešné okná rady Designo a madlá pre okná rady RotoQ. Kľučky sa dajú objednať aj ako uzamykateľné. Pre radu Designo si môžete vybrať kľučky vo farbách biela, strieborná a bronzová. Madlá sú k dispozícii vo farbe bielej, sivej, striebornej a v imitácii dreva. Ako kľučky, tak aj madlá sa dajú jednoducho ovládať jednou rukou a sú ergonomicky tvarované.

 

Jednoduché, praktické, pohodlné

Teleskopické tyče

Túžite po väčšom pohodlí? Naše doplnky pre ovládanie sa stanú užitočnými pomocníkmi. Sortiment zahŕňa teleskopické tyče a otočné teleskopické tyče pre ovládanie funkcií okien, ako aj vnútorných a vonkajších doplnkov. Ideálne sú, pokiaľ je okno ťažko dostupné a nie je automatizované.

autorenew