flag sk Slovak

Viac miesta v kúpeľni

So strešnými oknami Roto získate viac svetla aj priestoru.

Sprchový kút, umývadlo a toaleta sú často umiestnené vo veľmi stiesnenom priestore, tesne pod strechou. Ale kto by sa dobrovoľne vzdal denného svetla a čerstvého vzduchu? So strešnými oknami Roto sa ani nemusíte!

Aby bolo v miestnosti čo najviac priestoru aj pri otvorenom okne, hodí sa použiť práve výklopné/kyvné strešné okno Roto Designo R8. Otvára sa smerom von a ponúka najväčšiu možnú slobodu pohybu a najviac miesta nad hlavou. Výberom medzi dvojsklom a trojsklom zaistíte tiež maximálnu energetickú účinnosť a príjemné teploty v každom ročnom období.

Plastové prevedenie pre jednoduchú údržbu

Kondenz vodných pár je bežnou príčinou rastu plesní hlavne v kúpeľni. O to dôležitejšie je pravidelné vetranie. Kúpeľne s oknami majú preto v obľube nájomníci a aj majitelia bytov a domov. Aby ste si svoje strešné okno užívali čo najdlhšie, je vhodné zvoliť plastové prevedenie. Znesie totižto viac vlhkosti a tiež sa jednoduchšie udržuje oproti drevenému oknu.

Ukážky bývania pre inšpiráciu

Základný aspekt: Vetranie

Ako sme si už povedali, dôležitým aspektom je vetranie kúpeľne. Pokiaľ však potrebujete strešné okno umiestniť do väčšej výšky, môžete využiť naše elektrické okná, ako napr.: Designo R6 E, ktoré môžete ovládať stlačením tlačidla. V prípade vybavenia okna časovým senzorom, prebieha ventilácia podľa prednastavenej hodnoty vlhkosti.

Záleží  len na vašom vkuse

Pokiaľ vám vyhovuje plastové prevedenie, ale predsa len túžite po vzhľade dreva, Roto ponúka vhodné dekoratívne fólie pre plastové profily. Naviac vďaka veľkému výberu doplnkov v rôznych farbách a prevedeniach, bude vaša kúpeľňa tiež wellness zónou presne podľa vášho vkusu. Skvelý vedľajší účinok: doplnky vás vo vašej súkromnej SPA zóne ochránia pred nežiadúcimi pohľadmi zvonku!

autorenew