flag sk Slovak
kurt_karl

Kurt a Karl idú s vami do toho!

Jednoduchšia práca na stavbe.

Dostať strešné okná na strechu rýchlo, bezpečne a šetrne k nášmu chrbtu - to je sen mnohých našich zákazníkov a partnerov. Pre nich máme odteraz dvoch nových "kolegov", ktorí sa na stavbe poriadne činia. Kurt je z výroby namontovaný úchyt, určený na zdvíhanie a prenášanie, Karl je k tomu perfektne prispôsobený novovyvinutý popruh. Spoločne robia transport našich vylepšených okien Designo R6/R8 podstatne komfortnejším.

Vyvinule sme tak pomôcky, ktoré zjednoduchšia nielen manipuláciu, ale aj transport a ochránia strešné okná pred poškodením. Jednoduchšia montáž celú prácu urýchli a váš chrbát odľahčí.

1. Roto "Kurt" – integrovaný úchyt k dvíhaniu a prenášaniu okien

Úchyty na prenášanie a dvíhanie okien Kurt sú sériovo integrované na obidvoch stranách okenného rámu. Jednoducho ich uchopíte, nové okno Designo R6/R8 zdvihnete a dopravíte až na strechu. Po usadení okna sa Kurt proste odreže odlamovacím nožom.

Prednosti: Jednu ruku máme stále voľnú, strešné okno je stále pod kontrolou a môžeme zaistiť, že sa nepreklopí. Ešte jednoduchšie je to so žeriavom: žeriavový dvíhací pás pretiahneme obomi úchytmi, zatiahneme a hop hore!

Úplná kontrola pri manipulácii so strešnými oknami.

2. Roto "Karl" – popruhy na flexibilnú manipuláciu pre dvoch

Tieto popruhy sú ideálnym doplnkom k úchytom "Kurt". Pomocou popruhov Roto "Karl" sa váha okna Designo R6/R8 rozloží na ramená a nohy, teda na najsilnejšie skupiny svalov.

Prednosti: Chrbát zostane bez záťaže a obe ruky môžu pri doprave predchádzať preklopeniu a kolíziám. S Karlom sa dá komfortne prenášať strešné okno až do dĺžky 180 cm a hmotnosti 120 kg.

Ochrana pre váš chrbát.

Spoznajte Kurta a Karla vo videu

Pre prezretie tohto videa prosím povoľte všetky Cookies .
Kurt und Karl - Die neuen Roto Kollegen auf der Baustelle
autorenew