flag sk Slovak
info_outlineNacházíte se v části, která byla optimalizovaná pro cílovou skupinu "Koncový zákazník". Pokud obsah neodpovídá okruhu vašeho zájmu, vyberte pomocí 3 teček vpravo od výběru země jinou cílovou skupinu.close

Zostavy okien bez stredovej krokvy

Viac svetla vo vašom podkroví.

Nezáleží na tom, aké máte predstavy ohľadom vášho podkrovia alebo aký zložitý je plán rekonštrukcie, Roto vždy nájde riešenie. Vytvorte si z podkrovia presvetlené a vzdušné prostredie pre vaše bývanie. Vďaka tejto nadčasovej kombinácii okien získate naozaj veľa svetla, vzduchu, priestoru aj neobmedzeného výhľadu.

Strešné okná Roto rady Designo môžete kombinovať vedľa seba 2x1 a 3x1 alebo nad sebou 1x2. Tieto kombinácie bez stredovej krokvy môžete použiť tiež pre viacnásobné zostavy, napr.: 2x2. Zostava strešných okien nad sebou s elektrickým kyvným oknom Designo R6 hore a s výklopným/kyvným oknom Designo R8 dole, vytvára perfektnú a veľmi obľúbenú kombináciu strešných okien. S kombináciou okien vedľa seba bez stredovej krokvy vám vytvoríme panoramatický výhľad až do dĺžky 3,5m. Šírka napojenia strešných okien Designo je len 6 cm a tak okna pôsobia ako jedinečný architektonický celok.

Ukážky zostáv bez stredovej krokvy

Ktoré typy sa najlepšie hodia do zostáv okien?

Naše majstrovské dielo generácie strešných okien Designo: Roto Designo R8 zaujme svojimi premyslenými funkciami, energetickou účinnosťou a vhodnosťou pre pasívne domy.

Silný dizajn. Šetrí energiu.

Výklopno/kyvné okno Designo R8

Naše majstrovské dielo generácie strešných okien Designo: Roto Designo R8 zaujme svojimi premyslenými funkciami, energetickou účinnosťou a vhodnosťou pre pasívne domy.

Viac o Designo R8 keyboard_arrow_right

Premyslené okno Designo R6 presvedčí predovšetkým svojou bezpečnosťou a energetickou účinnosťou. Okná sú z výroby dodávané s celoobvodovým kovaním so štvorbodovým zámkom a je možné ich na želanie vyrobiť s detskou poistkou, uzamykateľnou kľukou a/alebo alarm...

Bezpečné a účinné

Kyvné okno Designo R6

Premyslené okno Designo R6 presvedčí predovšetkým svojou bezpečnosťou a energetickou účinnosťou. Okná sú z výroby dodávané s celoobvodovým kovaním so štvorbodovým zámkom a je možné ich na želanie vyrobiť s detskou poistkou, uzamykateľnou kľukou a/alebo alarm glass. Vďaka vysoko kvalitnému tepelno-izolačnému zaskleniu je Designo R6 vhodné aj pre pasívne domy.

Viac o Designo R6 keyboard_arrow_right
autorenew